اجتماعی

بیش از 2900 تن برنج و شکر در استان زنجان توزیع شد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 2 هزار و 909 تن برنج و شکر در راستای تنظیم بازار استان شش ماهه اول سال 1402 تامین و توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،ولی اله زمانی، اظهار کرد: یک هزار و 734 تن برنج از انواع تایلندی رده “ب”، هومالی و هندی “1121” و هزار و 175 تن شکر سفید برای مصرف خانوارها، صنف و صنعت از محل ذخایر راهبردی، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه قیمت های اعلامی درب انبار می باشد، گفت: برنج تایلندی رده “ب” در بسته بندی 10 کیلویی با قیمت درب انبار 16 هزارتومان، برنج تایلندی هومالی در بسته‌بندی 10 کیلویی با قیمت هر کیلوگرم 23 هزار و 500 تومان و برنج هندی “1121” با قیمت هر کیلوگرم 33 هزارتومان برای بسته بندی و توزیع به مصرف‌کنندگان در سطح استان زنجان عرضه شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت درب انبار 25 هزار و 500 تومان با احتساب 1 درصد مالیات بر ارزش افزوده برای هر کیلوگرم در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا