اجتماعیفرهنگی

دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان زنجان با اهالی شهرک های شهر آرا و نانوایان

حجت الاسلام و المسلمین علی فرجی با حضور در مسجد امام حسین (ع) کوی شهرآرا و نانوایان زنجان با نماز گزاران و اهالی این دو شهرک، پای صحبتها و مشکلات مردم نشست.

حجت الاسلام و المسلمین علی فرجی با حضور در مسجد امام حسین (ع) کوی شهرآرا و نانوایان زنجان با نماز گزاران و اهالی این دو شهرک، پای صحبتها و مشکلات مردم نشست.

وی در جمع مردم گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، با استناد به سند تحول قضایی و تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر برگزاری دیدارهای چهره به چهره مسئولین با مردم ، مسئولین دستگاه قضایی استان هر هفته روزهای دوشنبه در یکی از مساجد شهر زنجان در میان مردم حضور پیدا می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین فرجی بر حق با اشاره به اینکه مشکلات شهر آرا و نانوایان در بازدید میدانی که به همراه دادستان مرکز استان انجام شد احصا شده بود و با حضور مسئولین قضائی و دستگاههای اجرایی و خدمات رسان جلسه بررسی و تلاش برای رفع آنها تشکیل شده است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه هدف از حضور در این مسجد شنیدن مشکلات اهالی این دو شهرک و همفکری برای رفع آنها است گفت: سعی ما در این دیدارهای مردمی و چهره به چهره با مردم ضمن بررسی مشکلات حقوقی و قضایی مردم و معظلات و مشکلات محلی دستور کار است و دادستان مرکز استان از باب حقوق عامه ماموریت داده شده تا رفع مشکلات مسائل را پیگیری کنند که امیدواریم با کمک مسئولین امر اقدامات موثری بر طرف کردن این مشکلات انجام دهیم.

وی در پاسخ به گلایه ها و دغدغه های اهالی شهر آرا و نانوایان که بیشترین موضوع بیان شده از سوی اهالی و نمازگزاران این منطقه نبود مدارس، مشکلات بهداشتی ، زیست محیطی و فاضلاب و عدم آسفالت ریزی خیابان‌ها و نبود اتوبوس بود که بعضا مشکلاتی برای اهالی بوجود آورده که پس از توضیحات مدیران کل آموزش و پرورش استان ،محیط زیست، آب و فاضلاب، دامپزشکی شهردار منطقه یک دستورات لازم با تعیین بازده زمانی و با تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات و رعایت آسایش اهالی صادر شد.

در این دیدار دادستان مرکز استان، معاونین رئیس کل، شهردار منطقه یک، مدیر کل آموزش پرورش استان، مدیر کل آب و فاضلاب استان، مدیر کل محیط زیست استان، مدیر کل دامپزشکی استان، نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان رئیس کل دادگستری استان زنجان را همراهی می کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا