اقتصاد

آسفالت ریزی معابر 20 روستای شهرستان طارم در سال جاری

سهمیه شهرستان طارم در زمینه تسهیلات مسکن روستایی در سال جاری 2 هزار و 800 فقره می باشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته ، در سال جاری آسفالت ریزی به 20 روستای شهرستان طارم به مساحت 60 هزار متر مربع به همت بنیاد مسکن و مشارکت دهیاری انجام خواهد شد.
رضا خواجه ای ادامه داد: در سال گذشته معابر 11 روستای طارم به مساحت 27 هزار مترمربع آسفالت ریزی شد که این میزان در سال جاری به دو برابر افزایش یافته است.
وی در ادامه به سهمه شهرستان طارم در زمینه تسهیلات مسکن روستایی برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی اشاره کرد و گفت: در سال جاری سهمیه شهرستان در زمینه تسهیلات مسکن روستایی 2871 فقره می باشد که خوشبختانه تاکنون 2566 فقره به بانک معرفی شده اند و 514 فقره نیز انعقاد قرارداد صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد مسکن تاکید کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۵۰ میلیون تومانی ساخت مسکن در این شهرستان می‌توانند با مراجعه به بنیاد مسکن طارم نسبت به تکمیل پرونده‌های خود جهت دریافت تسهیلات اقدام نمایند.
خواجه ای در بخش دیگری از سخنان خود ، به پروژه 200 واحدی نهضت ملی آببر نیز اشاره کرد و گفت: ین پروژه در ۲۵ بلوک و ۴ طبقه و در مساحتی بالغ بر ۲۲۵۹۹ متر مربع در حال اجرا بوده و حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی به لزوم مشارکت بیشتر متقاضیان پروژه 200 واحدی آببر در پرداخت به موقع واریزی ها تاکید کرد و گفت: با مشارکت بانک ها و واریزی به موقع متقاضیان می توانیم واحدها را تکمیل و به موقع تحویل متقاضیان نماییم، در غیر این صورت روز به روز با مشکلات بیشتری مواجه خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا