ورزش

برترین‌های مسابقات رنکینگ بدمینتون استان زنجان در بخش دختران و پسران مشخص شدند

مسابقات رنکینگ استان زنجان در بخش پسران زیر 11 و 15 سال و دربخش دختران زیر11 و13 سال در سالن آکادمی هیئت بدمینتون استان زنجان ، استاد محمود انصاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،غلامرضا باقری رئیس هیات بدمینتون استان در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات گفت :مسابقات رنکینگ بدمینتون استان زنجان ، گرامیداشت شهدای کرمان روز جمعه 22دیماه از ساعت 14 لغایت 20:30  باحضور بیش از 85 بازیکن از شهرستان های مختلف و باشگاه های استان با هم به رقابت پرداختند .

باقری گفت : در این مسابقات در بخش پسران زیر 11 سال 30 بازیکن و در زیر 15 سال 20 بازیکن باهم رقابت کردند.

نتایج بدست آمده در بخش پسران زیر 11 سال به ترتیب : احسان ناصر احمدی مقام اول _ ماهان مرادی مقام دوم _ رادین بهمنی و بنیامین شکوهی مشترک مقام سوم
و در زیر 15 سال پسران : آریان اسکندری مقام اول _ رام قاسمی مقام دوم _ مهرسام باقری و پورصامی مشترک مقام سوم را بدست آوردند .

باقری با اشاره به رقابت دختران بدمینتون کار در این دوره از مسابقات استانی اظهار کرد : در بخش دختران زیر از 11 سال 18بازیکن و در زیر 13 سال 15 بازیکن در این دوره از مسابقات حضور داشتند .

باقری به نتایج بدست آمده دربخش دختران اشاره کرد و گفت : در بخش دختران زیر 11 سال به ترتیب: پرنیا باقری مقام اول _ آسنا واهبی مقام دوم _ الهه رسولی و آرمیتا صمیمی مقدم مشترک مقام سوم را از آن خود کردند .

رئیس هیات بدمینتون استان زنجان افزود : در بخش رقابت های دختران زیر 13 سال نیز به ترتیب : سلوا نیک مقام اول _ مهیا اسدی مقام دوم _ نیایش بهرامی و هستی عجملو مشترک مقام سوم را کسب کردند.

گفتنی است در پایان رقابت ها ی مسابقات رنکینگ استان زنجان با حضور اعضای هیئت رئیسه بدمینتون استان زنجان و جمعی از داوران مسابقات به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و هدیه ای به رسم یادبود اهدا شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا