سیاست

تجربه کافی برای نمایندگی مجلس را دارم

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زنجان و طارم در مورد شعار انتخابی خود که آن را فرزند زنجان انتخاب کرده در حالیکه در تهران زندگی می‌کند، گفت: باید متوجه بود که من نماینده مردم زنجان و طارم در تهران خواهم بود که همه کوچه پس کوچه‌های آن را می‌شناسم امری که اگر آشنا نباشم تا موعد آشنایی دوره نمایندگی هم به پایان می‌رسد لذا تجربه کافی برای این نمایندگی را دارم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،خلیل‌الله آل‌امین، داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دور دوازدهم ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تشریح سابقه خود به عنوان پزشک دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، اظهار کرد: طی این مدت سابقه اجرایی متعدد هم داشته که اغلب این سوابق در هلال احمر طی شده و حتی نماینده هلال احمر ایران در آمریکای لاتین هم بودم در ضمن عضو هیات علمی بیمارستان نورافشار به عنوان بزرگ‌ترین مرکز توانبخشی خاورمیانه هم هستم.

داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به دلیل احساس ظرفیت و توانایی برای انجام کار وارد عرصه انتخابات شده است، افزود: تحصیلات، تجربه اجرایی و داشتن ارتباطات قوی در راستای اقناع از شاخصه‌های لازم برای نمایندگی مجلس محسوب می‌شود و مجلس باید قوانین بدون خدشه و عادلانه برای اقصی نقاط کشور تدوین کند.
وی با تاکید بر مسئولیت نماینده مجلس در قبال رای مردم و از طرف دیگر، شانه خالی کردن از قبول مسئولیت در صورت توانا بودن تصریح کرد: یادمان باشد بر اساس فرموده امام راحل، مجلس عصاره فضایل ملت است از این رو نظارت و تدوین قوانین به این قوه داده شده که با این اختیار حتی می‌تواند رئیس‌جمهور را هم استیضاح کند، لذا مردم باید در رای دادن از قوم‌گرایی و توجه به مسائل دیگر اجتناب و به مصالح ملی توجه کنند.
آل‌امین با بیان اینکه مردم مطالبات و گلایه‌هایی دارند که دشمن از آن‌ها سوءاستفاده می‌کند، ادامه داد: در این رابطه مجلس یازدهم اقداماتی را در حوزه معیشت انجام داد که قابل لمس برای مردم نبود و سفره مردم کوچک شد که یکی از دلایل آن کاهش ارزش پول ملی بود.
داوطلب نمایندگی مجلس دوازدهم از حوزه انتخابیه زنجان و طارم به تجربه موفق دیگر کشورها از جمله کره جنوبی در حل مشکلات بانکی اشاره کرد و گفت: مشکلات بانکی کشور تذکر رهبری را هم گرفته است از این رو به نظر ادغام بانک‌ها و تقویت بانک مرکزی می‌تواند از راه‌کاری کاهش و حل این مشکل باشد.
وی بودجه‌بندی و مدیریت ناکارآمد را از دیگر چالش‌های مهم کشور دانست و تصریح کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه، ایران با این منابع قابلیت ارائه زندگی با رفاه نسبی به 600 میلیون نفر را دارد که ناکارآمدی این مهم را از کشور سلب کرده است.
آل‌امین در پاسخ به سوالی در مورد شعار انتخابی خود که آن را فرزند زنجان انتخاب کرده در حالیکه در تهران زندگی می‌کند، گفت: باید متوجه بود که من نماینده مردم زنجان و طارم در تهران خواهم بود که همه کوچه پس کوچه‌های آن را می‌شناسم امری که اگر آشنا نباشم تا موعد آشنایی دوره نمایندگی هم به پایان می‌رسد لذا تجربه کافی برای این نمایندگی را دارم.
داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی با فوق‌العاده خواندن موقعیت زنجان به لحاظ جغرافیایی افزود: این استان می‌تواند بارانداز کالا و خدمات در غرب کشور باشد امری که محقق نشده و همین ضعف در حوزه گردشگری هم وجود دارد.
وی تمرکز بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را از جمله برنامه‌های خود در صورت موفقیت در انتخابات عنوان و تاکید کرد: در مورد مسائل زیست محیطی، آب، معضلات شهری و توجه به صنایع تبدیلی در طارم باید برنامه‌ریزی و اقدام شود، ضمن اینکه رعایت پروتکل‌ها در صنایع آلوده باید مد نظر قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا