علمیفناوری اطلاعات

حضور درخشان کارآفرینان ایرانی در رویداد جهانی نوآوری های تورنتو کانادا

دانشمندان و محققین ایرانی موفق به کسب مدال طلا و برترین اختراع فینتک در مسابقات جهانی اختراعات کانادا گردیدند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس؛ مرکز فناوری های پیشرفته آندیا با محوریت سامانه هوش مصنوعی خود که برای نخستین بار در جهان توان بسیار بالاتر از عامل و تیم های انسانی را در تحلیل اقتصادی ارایه می دهد در این رویداد جهانی حضور یافته بود، مورد تقدیر ویژه سازمان جهانی مالکیت های معنوی قرار گرفت.

اعضای شرکت کننده این گروه مهندس محمود امندی، مهندس روح اله امندی و مهندس سعید احمدی بودند.

 

 

 

این سامانه که در دو نسخه عمومی و موسسات مالی و بانکی و شرکت ها طراحی گردیده است، می تواند با دقت بسیار بالا به خرید و فروش در بازارهای مالی پرداخته و با توجه به نیازهای کاربری برنامه ریزهای اقتصادی مختلف در بازه های زمانی و نیازهای مجموعه اقتصادی را به صورت کاملا خودمختار و هوشمند انجام دهد.

این مسابقات به میزبانی تورنتو کانادا و با حضور بیش از700 تیم از 90 کشور جهان برگزار گردید.

در این رویداد از گروه فناوری های مالی آندیا به عنوان فناوری برتر توسط انجمن جهانی مالکیت های معنوی به صورت ویژه تقدیر به عمل آمد.

این طرح در حوزه فناوری و همچنین حوزه میان رشته ای فناوری مالی و اقتصادی نیز خوش درخشید و با یکه تازی، عنوان برترین اختراع فینتک مسابقات و فناوری برتر و کاربردی به انتخاب سازمان جهانی مالکیت های معنوی را به خود اختصاص داد.

این رویداد جهانی به همت سازمان اختراعات و توسعه فناوری های پیشرفته تورنتو و با همکاری سازمان جهانی اختراعات، مرکز مالکیت های معنوی ملل متحد، سازمان جهانی ابداعات و اختراعات و سازمان های مختلف دیگر جهانی هر ساله در تورنتو کانادا برگزار می گردد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا