فناوری اطلاعات

طراحی اپلیکیشن هوشمند حمل و نقل واحدهای امداد خودرو در استان زنجان

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در راستای ساماندهی فعالیت واحدهای امداد خودرو ، اپلیکیشن هوشمند حمل و نقل واحدهای امداد خودرو در استان زنجان طراحی و عملیاتی می گردد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،مجید گلشنی در جلسه ساماندهی و بررسی مسائل و مشکلات امداد خودرو اظهار داشت: با توجه به اینکه با طراحی این اپلیکیشن ، اطلاعات رانندگان ، مبالغ تعرفه ها ، هزینه های اخذ شده ، محل و موقعیت درخواست خدمت و امکان گزارش گیری فراهم می گردد ، شاهد شفاف سازی و رفع بخشی از مشکلات این صنف خواهیم بود.

وی افزود: در این سامانه نحوه خدمات رسانی ، محور بندی ، امتیاز دهی به شرکت های موجود و نیز محل قرار گیری شرکت ها قابل مشاهده خواهد بود.

این مقام مسئول عنوان کرد: این اپلیکیشن با همکاری دستگاه های مرتبط ، طی ماه های آتی طراحی و در سطح استان عملیاتی خواهد شد.

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان با تاکید بر اینکه در صدور مجوز های درخواستی در این صنف نباید انحصار وجود داشته باشد خاطر نشان ساخت: برای صدور مجوزها تابع قوانین هستیم و تائید صلاحیت و صدور کارت شناسایی معتبر خودرو از سوی نیروی انتظامی و نصب تعرفه ها در خودروها جزء ملزومات فعالیت افراد در این صنف به شمار می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا