سیاست

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور می‌شود

استاندار زنجان گفت: هیچ سلاحی در دنیا به اندازه حضور مردم در عرصه بزرگ و مؤثر نیست و مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت اقتدار کشور و عقب نشینی دشمن می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،محسن افشارچی شامگاه شنبه با حضور در میان نمازگزاران مسجد نورالزهرای منطقه پونک شهر زنجان در سخنانی پس از نماز مغرب و عشاء، اظهار داشت: مقاومت ملت ایران در برابر استکبار سابقه 200ساله دارد و اکنون نیز مقاومت آحاد مردم موجب تنومندی نظام و انقلاب می شود.

وی اظهار کرد: برکات زیادی طی حیات انقلاب اسلامی عاید کشور شده است ولی با این وجود مشکلاتی هم وجود دارد که امیدواریم در حل آنها نیز موفق شویم.

استاندار زنجان گفت: کارهای زیادی انجام شده است و البته کارهای انجام نشده زیادی هم داریم و این مسیر تعالی ادامه دارد.

افشارچی افزود: به این باید فکر کنیم که کشورهای منطقه که داعیه پیشرفت در آنها وجود دارد، متکی به خود نیستند ولی ملت ایران داشته هایش از خودش است و در مسیر پیشرفت خود متکی و وابسته به کسی نیست.

وی تصریح کرد: عزت، استقلال و آزادی سختی هایی هم دارد و افق های روشنی پیش روی ملت قرار دارد.

افشارچی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: یکی از برکات انقلاب، فراهم کردن حضور مردم در رقم زدن سرنوشت خود است و ساختار هم به نوعی است که هر فردی می‌تواند در بدنه قدرت وارد شود.

استاندار زنجان به حساسیت انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس تاثیر زیادی در پیشرفت مناطق دارند بنابراین باید در انتخاب افراد توانمندتر دقت به خرج دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا