سیاست

نخستین رزمایش برگزاری انتخابات/ ثبت مشخصات بیش از 7 هزار نفر از عوامل اجرایی در سامانه وزارت کشور

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان از برگزاری نخستین رزمایش فرایند رای گیری در حوزه های انتخابیه استان زنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،ابوالفضل رفیعی با بیان اینکه تا روز برگزاری انتخابات، دو رزمایش دیگر در حوزه های انتخابیه برگزار خواهد شد گفت: ارزیابی زیر ساخت های فنی، عملکرد دستگاههای احراز هویت و سامانه های انتخاباتی و سنجش میزان آمادگی کاربران، از طریق شبیه سازی فرایند رأی گیری واقعی، شناخت نقاط قوت و ضعف و پیگیری برای رفع مشکلات و نارسایی‌ها از اهداف برگزاری این رزمایش بود.

وی افزود: اولین رزمایش انتخابات در 41نقطه از حوزه های 19گانه انتخابیه اصلی و فرعی استان و با حضور 400نفر از عوامل اجرایی انتخابات، انجام شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه ارزیابی عملکرد دستگاه های احراز هویت رای دهندگان در تمامی مناطقی که شعب ثابت و سیار خواهد بود، انجام شده است گفت: 47دستگاه احراز هویت برای انجام عملیات مذکور و نیز آموزش عوامل اجرایی در اختیار استان زنجان است.

رفیعی گفت: 772شعبه اخذ رای برای حوزه های انتخابیه استان در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان از ثبت مشخصات عوامل اجرایی انتخابات در سامانه وزارت کشور نیز خبر داد و گفت: مشخصات بیش از 7 هزار نفر از عوامل اجرایی در سامانه وزارت کشور ثبت گردیده که برگزاری انتخابات را در یازدهم اسفند عهده دار خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا