فناوری اطلاعات

پایداری شبکه ارتباطی استان زنجان در ایام نوروز

مدیر مخابرات منطقه زنجان از انجام اقدامات لازم، جهت پایداری شبکه ارتباطی استان در دو حوزه تلفن ثابت و سیار، در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،حبیب اله شبستانی ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: به توجه به افزایش ورود مسافران در تعطیلات نوروز به استان، و اهمیت پایداری ارتباطات، اقدامات لازم جهت ارائه خدمات به مشتریان صورت گرفته است.

مدیر مخابرات منطقه زنجان افزود: به منظور استقبال شایسته از میهمانان نوروزی، ظرفیت پهنای باند همه سایت های تلفن همراه تا حدی امکان افزایش یافته است.

شبستانی از پایداری شبکه ارتباطی خبر داد و گفت: به منظور تامین ارتباطات با کیفیت و پایدار در ایام نوروز تدابیر لازم در نظر گرفته شده است تا پایداری ارتباطات در تمام مناطق استان در دو حوزه ثابت و سیار در ایام تعطیلات سال جدید صورت گیرد و خدمات شبانه‌روزی به تمام مشتریان در نوروز ارایه شود.

وی با اشاره به آماده باش مراکز منتخب در ایام نوروز افزود: به‌منظور ارائه خدمات شبانه‌روزی به تمام مشتریان، شیفت‌های آماده‌باش در تمام مراکز منتخب استان در نظر گرفته‌ شده که با استفاده از تمهیدات صورت گرفته در مورد افزایش پهنای باند و تضمین پایداری ارتباطات، تمام نیازهای ارتباطی مستریان به‌صورت کامل پوشش داده می‌شود.

شبستانی اضافه کرد: مجموعه مخابرات منطقه، با آماده‌باش مراکز فنی و ایجاد مراکز شیفتی 24 ساعته پشتیبانی فنی و پاسخگویی در حوزه ثابت و سیار به مشترکان در تعطیلات نوروز خدمات دهی می نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا