اقتصاد

پیشرفت فیزیکی 82 درصدی پروژه 368 واحدی گلشهر زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به روند پیشرفت پروژه 368 واحدی نهضت ملی گلشهر زنجان اظهار کرد: این پروژه با پیشرفت فیزیکی 82 درصدی در 4فار به متفاضیان تحویل داده می شود.
رضا خواجه ای با بیان اینکه 64 واحد از فاز اول این پروژه به اتمام رسیده و به متقاضیانی که پرداخت های خود را تکمیل نموده اند تحویل داده شده است، ادامه داد: آورده به موقع متقاضیان عامل مهم در واگذاری هر چه سریع تر این پروژه می باشد.
وی ادامه داد: در حال حاظر فاز دوم این پروژه که شامل 120 واحد است در مرحله انتخاب واحد بوده و به زودی به متقاضیان تحویل داده می شود
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود، در صورت مشارکت بانک ها در ارائه تسهیلات و آورده به موقع متقاضیان، فازهای سوم و چهارم نیز تا پایان مهرماه سال جاری به اتمام برسد و به متقاضیان تحویل داده شود.
وی یادآور شد : این پروژه با مساحتی بالغ بر ۵۲هزار و ۵۴۵ متر مربع، دارای ۴ بلوک ۱۰ طبقه و ۲ بلوک ۹ طبقه می باشد.
خواجه ای با اشاره به اینکه، در حال حاظر بنیاد مسکن استان علاوه بر پروژه 368 واحدی گلشهر زنجان ، 1هزار و 721 واحد مسکونی در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت (هیدج، صائین قلعه،خرمدره،سلطانیه، قیدار و آببر) در دست ساخت دارد، افزود: پروژه های در دست طراحی، 1هزار و 322 واحد به مساحت 160هزار و 528 متر مربع می باشد.
وی، رعایت مباحث مقررات ملی ساختمان و استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد را دو عامل مهم در ساخت و سازها دانست و افزود: استفادۀ بهینه از مصالح و تولیدات ساختمانی و توجه به دوام، استحکام و زیبایی موجب شده با نگرشی جدید این سرمایه‌های ملی در طرح نهضت ملی مسکن‌ مورد استفاده قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا