اجتماعی

کمک‌های اولیه جشن عاطفه‌ها به 88 میلیارد ریال رسید

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: کمک‌‎های اولیه جشن عاطفه‌ها به 88 میلیارد و 803میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،روح‌اله صالحی اظهار داشت: اجرای جشن عاطفه‌ها از اول شهریور آغاز شده و تا 15مهرماه در استان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در فضای مجازی و از طریق مراکز نیکوکاری اجرا شد، اضافه کرد: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها، 2 هزار و 567 پایگاه دایر و در مدارس نیز یک هزار و 800 آموزشگاه میزبان جشن خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: فردا این جشن به صورت نمادین در مدرسه شاهد ریحانه واقع در خیابان زیبنیه غربی زنجان ساعت 8 و 30 دقیقه با حضور مسئولین و دانش آموزان نواخته خواهد شد و کمک‌های جمع‌آوری شده در قالب آن توسط اولیای مدارس توزیع می‌شود.

صالحی اضافه کرد: این جشن با همکاری بسیج مستضعفین، آموزش و پرورش و مراکز نیکوکاری و صدا و سیما در حال اجراست و هدف از آن حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه به ویژه دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد، توسعه، ترویج و تقویت فرهنگ احسان و نیکوکاری و بسط و تعمیق مسئولیت‌های اجتماعی است.

صالحی با دعوت از خیرین برای حضور در این جشن تصریح کرد: خیرین می‌توانند از طریق شماره‌گیری #024*8877* و شماره تماس نیکوکاری 33116یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی 6037997950030420 در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان مستعد نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان مشارکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا