اجتماعی

کمیسیون پزشکی برای 320 ایثارگر زنجانی برگزار می‌شود

معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی برای 320 ایثارگر زنجانی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،بهنام شهیدی با بیان اینکه احقاق حق خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از اولویت‌های اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است، اظهار داشت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 19 و 20 بهمن ماه در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون حق پرستاری، حالت اشتغال و تعیین درصد جانبازی به صورت صورت هم زمان برگزار می شود، افزود: مدارک پزشکی شرکت کنندگان در این کمیسیون پزشکی توسط 7 پزشک متخصص شامل جراح ارتوپد، جراح مغز و اعصاب، متخصص اعصاب و روان، مختصص گوش، حلق و بینی، جراح چشم، متخصص داخلی و ریه، جراح عمومی و دبیر کمیسیون پزشکی و همکاران پذیرش بنیاد شهید بررسی می شود.

معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان تاکید کرد: جواب کمیسیون پزشکی پس از بررسی کارشناسان پذیرش و درمان بنیاد شهید به شماره همراه ثبت شده در پرونده شرکت‌کنندگان پیامک می‌شود.

وی اضافه کرد: عباس برزگر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با حضور در محل برگزاری کمیسیون پزشکی از نزدیک در جریان روند بررسی پرونده پزشکی ایثارگران توسط پزشکان قرار گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا