علمیاجتماعیفناوری اطلاعات

یس کوین اصلی چیست و چطور بیشترین تعداد سکه را در این بازی کریپتویی کسب کنیم؟

بازار بازی‌های کریپتویی تلگرام با ظهور عناوین الهام‌گرفته از نات کوین بسیار داغ است و در این میان یس کوین (YesCoin) به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کریپتویی شناخته می‌شود.

بازار بازی‌های کریپتویی تلگرام با ظهور عناوین الهام‌گرفته از نات کوین بسیار داغ است و در این میان یس کوین (YesCoin) به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کریپتویی شناخته می‌شود.

در اکثر این بازی‌ها کاربران با ضربه‌زدن روی صفحه‌ی گوشی خود امتیاز کسب می‌کنند اما یس کوین از شما می‌خواهد برای جمع‌آوری سکه‌های دیجیتال، انگشت خود را روی صفحه‌ی گوشی بکشید که در اصطلاح به آن سوایپ‌کردن می‌گویند.

سازندگان یس کوین می‌گویند فقط یک‌ماه پس‌از شروع‌ کارشان، بیش‌از ۱۸ میلیون نفر از سرتاسر جهان در این بازی ثبت‌نام کرده‌اند.

یس کوین پس‌از این موفقیت، با بلاک چین The Open Network (TON) همکاری کرده است که این موضوع به‌احتمال عرضه‌ی توکن پروژه با نماد YES و فروش و خرید یس کوین اشاره دارد.

مهم: آینده‌ی بازی یس کوین واقعاً مشخص نیست و هیچ تضمینی برای تبدیل‌شدن آن به پول واقعی وجود ندارد؛ بنابراین این معرفی را به‌منظور تأیید زومیت برای درآمدزایی قلمداد نکنید.

ما فقط بازی یس کوین را معرفی و وعده‌های آن را بازگو می‌کنیم.

جذب ۱۸ میلیون گیمر، آن‌هم در یک‌ماه اول راه‌اندازی بازی، کار ساده‌ای نیست، به‌خصوص برای پروژه‌ای که شباهت زیادی به بازی‌های پرطرفدار دیگر ازجمله همستر کامبت، تپ سواپ و بازی بلوم دارد.

پس YesCoin چطور توانست میلیون‌ها کاربر جذب کند؟ توکن این بازی چه کاربردی خواهد داشت و برنامه‌های آینده‌ی یس کوین برای ایردراپ چیست؟

یس کوین (YesCoin) چیست؟

بازی تلگرامی یس کوین با رویکردی متفاوت نسبت‌به سایر بازی‌های سبک Tap to Earn، به‌جای ضربه‌زدن روی نمایشگر، کاربران را به کشیدن انگشت روی صفحه‌ای پر از سکه‌های مجازی طلایی هدایت می‌کند.

طبق وعده‌ی سازندگان یس کوین، این پروژه مثل بسیاری از نمونه‌های مشابه دیگر روی بلاک چین TON راه‌اندازی خواهد شد و درصورت انجام ایردراپ و لیست‌شدن در صرافی ارز دیجیتال، کاربران می‌توانند توکن‌های YES را مثل هر رمزارز دیگری خرید‌وفروش کنند.

آموزش بازی یس کوین

پس‌از ورود به ربات تلگرامی یس کوین، تعدادی سکه روی نمایشگر ظاهر می‌شوند.

کاربر باید با سوایپ‌کردن، سکه‌ها را جمع‌آوری کند. مادامی‌که انرژی شما در بازی تمام نشده‌ باشد، با سوایپ کردن سکه‌های جدیدی روی صفحه ظاهر می‌شوند.

در نوار پایین صفحه‌ی بازی یس کوین، نشانگری برای انرژی شما وجود دارد که با سوایپ‌کردن روی سکه‌ها به‌تدریج کاهش می‌یابد. هنگامی‌که انرژی به صفر برسد، سکه‌ها با سرعت کمتری ظاهر می‌شوند. شما می‌توانید با دیدن هر سکه سریعاً روی آن سوایپ و امتیاز خود را دریافت کنید یا برای مدتی بازی را رها کنید تا نوار انرژی دوباره پر شود.

دریافت سکه های بیشتر در یس کوین

مانند بسیاری از بازی‌های کلیکر، در یس کوین نیز می‌توانید از سکه‌های خود برای خرید بوستر (Booster) استفاده کنید. بوسترها برای مواردی مثل افزایش سرعت پرشدن انرژی، و افزایش ارزش سکه‌ به‌کار می‌روند.

هنگام سوایپ روی سکه‌های مجازی در بازی یس کوین، گاهی جعبه‌های گنج ظاهر می‌شوند که با سوایپ روی آن‌ها، برای چندثانیه بارشی از سکه‌ها را دریافت خواهید کرد که با سوایپ روی آن‌ها، چندبرابر حالت عادی امتیاز کسب می‌کنید.

باضربه‌زدن روی دکمه‌ی Build در پایین صفحه‌ی اصلی بازی یس کوین، وارد بخش ارتقادهنده‌ها خواهید شد.

در این بخش گزینه‌ی Chest یک جعبه‌ی گنج به بازی شما اضافه می‌کند که روش کار آن را در بالا توضیح دادیم که روزانه سه جعبه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین هر روز می‌توانید سه بار از گزینه‌ی Full Recovery استفاده کنید که درصد انرژی شما را بدون‌ نیاز به صبرکردن به‌طور کامل پر می‌کند.

بخش Booster ها در صفحه‌ی Build به‌ترتیب از بالا به پایین شامل Multivalue برای افزایش تعداد سکه‌هایی که با هر سوایپ کسب می‌کنید، Coinlimit برای افزایش تعداد سکه‌ها، FillRate برای افزایش سرعت شارژشدن انرژی و Yes Pac برای ارتقاء عملکرد ربات داخلی بازی می‌شود.

باارزش‌ترین ارتقاء در یس کوین را می‌توان Yes Pac درنظر گرفت.

این ویژگی سکه‌های داخل بازی را به‌طور خودکار برای شما جمع‌آوری می‌کند و به‌نوعی ربات بازی محسوب می‌شود.

با هر سطح ارتقاء Yes Pac، پاداش‌ بیشتری دریافت خواهید کرد. به‌عنوان مثال، YesPac می‌تواند حتی زمانی‌که شما آفلاین هستید و به‌طور فعال بازی نمی‌کنید، برایتان سکه جمع‌آوری کند.

البته باتوجه‌به اینکه Yes Pac را تا چه سطحی ارتقاء داده‌اید، باید هر چندساعت یک‌بار وارد بازی شوید تا فرایند جمع‌آوری آفلاین سکه‌ها از سر گرفته شود.

هنگامی‌که برای اولین‌بار بازی یس کوین را شروع کنید، مأموریت‌هایی برای راه‌اندازی اولیه وجود دارند که ازجمله می‌توان به اتصال کیف پول، دنبال‌کردن شبکه‌های اجتماعی پروژه و دعوت دوستان اشاره کرد.

انجام هر مأموریت جوایزی برایتان به‌ارمغان خواهد آورد. استفاده از این موارد در مراحل اولیه، روشی عالی برای شروع بازی و کمک به خرید ارتقاهای کلیدی و به‌خصوص Yes Pac است.

برای دسترسی به این بخش‌ها روی دکمه‌ی Earn پایین بازی ضربه بزنید تا وارد صفحه‌ی Earn More Yescoin شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا