اجتماعی

دیدار مسئولان بنیاد شهید استان زنجان و گروه صنعتی ایران ترانسفو در راستای اشتغال جامعه ایثارگری

در راستای اشتغال و بکارگیری جامعه ایثارگری مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و گروه صنعتی ایران ترانسفو گفتگو کردند.

به گزارش فناوری پرس، در راستای اشتغال و بکارگیری جامعه ایثارگری مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و گروه صنعتی ایران ترانسفو گفتگو کردند.

عباس برزگر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با همراهی جمعی از معاونین و جعفری مشاور استاندار در امور ایثارگران با مهدی صادقی نیارکی مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو و جمعی از مسئولان این شرکت در خصوص جذب و به‌کارگیری جامعه ایثارگری دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با ارائه گزارشی از تعداد بیکاران جویای کار ایثارگری، رویکردها و اقدامات بنیاد شهید در حوزه اشتغال و برنامه‌های فرهنگی، خواستار افزایش همکاری و هم‌افزایی دو دستگاه در اشتغال و اجرای برنامه‌های حوزه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شد.

عباس برزگر با اشاره به اینکه اشتغال یکی از دغدغه‌‌های مهم و جزو اولویت‌های مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران به شمار می‌رود، خواستار اختصاص 25 درصد سهمیه استخدامی گروه صنعتی ایران ترانسفو به جامعه ایثارگری شد.

در ادامه این جلسه مهندس مهدی صادقی نیارکی مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو فرزند شهید والامقام عین‌اله صادقی نیارکی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهای والامقام، اظهار داشت: خانواده معزز شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و باید قدردان جانفشانی و ایثارگری این عزیزان باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه گروه صنعتی ایران ترانسفو شرکتی خصوصی است ولی تلاش خواهیم کرد در جذب و بکارگیری نیرو، 25 درصد از نیازهای نیروی انسانی را به ایثارگران واجد شرایط که از توانمندی، مهارت و تخصص‌های لازم برخوردار هستند در این شرکت جذب و بکارگیری کنیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در ادامه به برگزاری برنامه‌‌های فرهنگی این شرکت اشاره داشت و آمادگی گروه صنعتی ایران ترانسفو را جهت میزبانی برگزاری یادواره شهدای والامقام قشر کارگری استان زنجان که قرار است در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار شود، اعلام کرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا