اجتماعی

از تولیدکنندگان لباس اسلامی حمایت می کنیم

به گزارش فناوری پرس، دبیر احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از مباحث اساسی و عمده در مراسم عزاداری‌های دهه اول و دوم ماه محرم به شمار می‌رود.
حجت‌الاسلام سجاد ناصر افزود:امر به معروف یک فریضه واجب و همگانی است، از این رو ترویج عفت در گفتار و منش باید در دستگاه‌های دولتی به ویژه مدیران باشد.
وی با اشاره به اینکه یکی از پایه های نظام اسلامی امربه معروف و نهی از منکر است, اظهار داشت: امربه معروف و نهی از منکر یعنی رسیدگی دایمی به وضعیت قشر محروم جامعه است.
وی با اشاره به اینکه اساس و پایه نظام اسلامی، امربه معروف و نهی از منکر است، تصریح کرد: نهضت حسینی و گفتمان زینبی شعار ما در محرم امسال می باشد.
دبیر احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان گفت: ما برای اینکه امر به معروف را نمود بیشتری در جامعه داشته باشد، برنامه های متنوعی در نظر گرفته ایم.
دبیر احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان گفت: میز خدمت در نماز جمعه، سخنرانی قبل نماز جمعه، همایش بانوان زینبی، مسابقات کتابخوانی کشوری، اعزام مبلغین…. از برنامه های ایام محرم می باشد.
وی با اشاره به راه اندازی سامانه سو، اظهار داشت: سامانه ارتباطی بدون واسطه مردم و مدیران می باشد که ما بررسی می کنیم، در صورت عدم پاسخگویی مدیران تذکر لازم را خواهیم داد.
وی با اشاره به حمایت از تولید لباس عفیفانه افزود: ما از لباس اسلامی و ایرانی حمایت می کنیم از جمله این حمایت، دادن وام، بخشش مالیاتی، تهیه مکان عرضه و مناسب…می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا